Програма Tenorshare 4uKey для обходу MDM с iPhone и iPad + активатор

Завантаження доступне лише користувачам.
Назва:
Програма Tenorshare 4uKey для обходу MDM с iPhone и iPad + активатор
Рейтинг:
Доданий:
20.09.2021
Категорія:
Розмір:
91 мв
Переглядів:
718
Завантажень:
11
Пряме посилання:
Доступна лише користувачам.

 

Tenorshare 4uKey - найкраще рішення для обходу MDM, тому що кроки по обходу екрана MDM
дуже прості та швидкі. Вам не потрібно вводити ім'я користувача та пароль.
Крім того, 4uKey також підтримує розблокування iPhone без пароля та
видалення Apple ID.

 Детальна інструкція з обходу MDM


Опис:
Tenorshare 4uKey - це програма, яка дозволяє обійти захисний код заблокованого iPhone або iPad для відновлення та доступу до даних. Вона дозволяє обійти захист iPhone всього за кілька хвилин, незалежно від того, чи є у Вас резервна копія чи ні. Відновлення паролів тягне у себе виконання кількох простих кроків, вказаних у графічному інтерфейсі. Тому після підключення iDevice за допомогою USB-кабелю можна натиснути кнопку «Пуск», а потім перейти до завантаження пакета прошивки з Інтернету. Після цього Ви можете натиснути кнопку «Старт розблокування» та терпляче чекати, поки інструмент обходить пароль та відновить Ваш телефон.
За словами розробника, додаток повинен добре працювати з широким спектром паролів, а саме з 4-значним, 6-значним, буквено-цифровим або цифровим користувачам. Програма не тільки перезавантажує ці функції безпеки, тому можна отримати доступ до мобільного телефону, але одночасно видаляє забуті паролі для Touch ID і Face ID.

Програма може стати в нагоді, якщо Ви вирішите продати свій iDevice, так як Ви можете видалити все, що містить паролі та особисті дані. Простіше кажучи, програма витирає всі дані та виконує чисте заводське скидання, яке запобігає відновлення будь-яких попередніх даних. У випадку, якщо Ви нещодавно придбали уживаний iPhone, для якого Ви не знаєте пароль, або Ви забули пароль для того, який використовуєте в даний момент, можливо, 4uKey може стати в нагоді

 
 
  • Версия 4uKey 3.0.21.8
  • OS: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 (x86-x64)
  • Language: ML / ENG / RUS
  • Medicine: Crack

    Завантаження доступне лише користувачам.


Не забудьте залишити КОМЕНТ натиснув на "Залишити Коментар" нижче та РЕЙТИНГ, натиснув на зірочки біля "Рейтинг" з верху.

А також підпишись на наш Telegram канал, щоби не пропустити новини.


Наш Telegram канал