JinoPro

Назва:
JinoPro
Рейтинг:
Доданий:
04.12.2022
Категорія:
Переглядів:
598
Переходів:
133
Ціна:
Ціна : 1$

JinoPro - IPTV ТЕЛЕВИДЕНИЕ ДЛЯ ВСЕХ


JinoPro — це сучасний бюджетний платний IPTV провайдер, що надає можливості перегляду улюблених телеканалів у будь-якій точці планети за допомогою технології IPTV. Це ще один проект Edem TV. Оскільки сервер JinoPro є, по суті, ребрендингом вже відомого всім сервера Эдем ТВ, те й якість послуг залишається високому рівні. Всього за $1 на місяць JinoPro пропонує понад 2000 каналів, включаючи канали з роздільною здатністю Full HD та 4К Росії, України, Білорусі, Вірменії та інших країн з архівом телепередач на всі канали за 4 дні та мультирумом на 2 пристрої з однієї зовнішньої IP адреси. Особливість сервісу - можливість вибрати найбільш підходящий для підключення сервер вручну або GeoIP зі списку найближчих локацій серверів.


Плюси:

 •     низька ціна ($1 на місяць)
 •     велика кількість каналів - 488
 •     EPG
 •     стабільна робота
 •     форум підтримки
 •     архіви (хоча на деяких каналах архіви страшенно працюють)
 •     одночасно, плейлист, можна дивитися на двох пристроях
 •     можливість призупинити передплату (з можливістю поновлення)


Мінуси:

 •     погано працюють архіви. Іноді просто неможливо дивитися.
 •     хамовата техпідтримка, яка на всі питання дає зациклену відповідь 'проблема на вашому боці', навіть коли скидаєш їм логи пінгів та трасування до їхніх адрес.
 •     можуть сильно наполегливий обліковий запис забанити разом з грошима на рахунку (були прецеденти)
 •     у топовий час дуже сильні просідання на HD каналах


Тарифи та канали

Для отримання доступу до 2000 каналів і архіву телепередач на 4 дні потрібно внести плату всього в 1$ на місяць. Після проходження реєстрації користувачеві доступний повний пакет безкоштовно на один день. Протягом цього часу клієнт може ознайомитися з сервісом та ухвалити рішення, чи продовжувати ним користуватися чи відмовитися від підписки. За правилами JinoPro одночасно можна використовувати 1 плейлист тільки на двох особистих пристроях з однієї зовнішньої IP-адреси. Канали розбиті на групи, які можна редагувати. Після збереження груп каналів необхідно оновити плейлист на ТВ-приставці або IPTV-плеєрі.

 

Як підключитися

Процес підключення IPTV не викликає складнощів. Для цього потрібно слідувати покроковій інструкції:

 •     Перейти до сторінки реєстрації. Пройти стандартну процедуру авторизації – придумати логін та пароль, а також вказати адресу електронної пошти. Ці дані будуть використані для входу до облікового запису.
 •     Отримати повідомлення на пошту та підтвердити e-mail. Якщо листа немає, перевірте папку спам (про всяк випадок) і напишіть на підтримку.
 •     Увійти до облікового запису та налаштувати телебачення у вкладці «Плейлист».
 •     Виберіть CDN-сервер, якщо виникли проблеми з переглядом. Автоматично сервіс самостійно вибирає менш завантажений та близький на відстані CDN. У деяких випадках при зависаннях допомагає вказати конкретний сервер зі списку або перезавантажити плейлист у програмі/пристрої.
 •     Відзначити, які канали необхідно додати до плейлиста. Далі його потрібно завантажити у відповідному форматі або скопіювати посилання на плейлист на свій пристрій. Останній варіант дозволяє автоматично отримувати оновлення.

Тепер можна відкрити плейлист на своєму пристрої та подивитися, як він працює. Користувачеві протягом доби доступний безкоштовний перегляд для ознайомлення з можливостями JinoPro

 

Як поповнити рахунок (приклад)

Якщо після закінчення безкоштовного періоду користувач вирішив, що сервіс підходить, можна зробити оплату послуг. Для цього на офіційному сайті потрібно перейти до розділу «Кабінет», вибрати пункт «Фінанси» та натиснути «Поповнити». Далі будь-яким зручним способом клієнт оплачує послуги.

Періодично на сервісі виникають проблеми з платіжними системами і залишається доступним лише поповнення до BTC. Рекомендується поповнювати рахунок наперед на більший період (якщо якість послуг влаштовує). Якщо в кабінеті доступний лише спосіб поповнення через BTC, скористайтеся обмінником.

 

Як дивитися канали

Сервіс JinoPro підтримує такі плеєри та пристрої для перегляду каналів:

 1.     На будь-якому телевізорі з функцією Smart TV. Вам потрібно лише встановити IPTV додаток для Smart TV (OttPlayer, TiviMate, PerfectPlayer, Lazy IPTV і т.д.) і завантажити в нього плейлист з особистого кабінету.
 2.     Будь-яка телевізійна приставка з функцією IPTV, наприклад, DUNE, MAG250 або Android.
 3.     Супутникові ресивери, наприклад Openbox, Skyway або GI, які підтримують IPTV (більшість сучасних супутникових ресиверов).
 4.     Мобільні пристрої на базі IOS або Android та програма для перегляду IPTV
 5.     Будь-який комп'ютер та програма з функцією перегляду потокового відео (VLC Media Player, OttPlayer, IPTV Player і т.д.)

 

Що таке пряме посилання IPTV плейлиста

Є два способи перенесення плейлиста на пристрій. Це скачування та використання прямого посилання. При застосуванні прямого посилання створений плейлист зберігатиметься на сервері. Користувач може в будь-який момент внести правки, які будуть автоматично збережені та перенесені на пристрій для перегляду телебачення. У засланні зашифровано персональний ключ доступу, який не можна нікому надавати. У разі потрапляння його до третіх осіб, клієнт може перегенерувати посилання в особистому кабінеті. Після цього посилання потрібно буде оновити на всіх пристроях, де воно було вказано.

 

Який формат плейлиста вибрати

Клієнт повинен вибрати, у якому форматі переглядатиме плейлист. В автоматичному режимі є три формати:

 •     m3u8/m3u Playlist. Це найпопулярніший формат, що підтримується усіма сучасними плеєрами.
 •     Samsung TV. Застосовується на пристроях Samsung Smart TV.
 •     Enigma Playlist. Підходить для операційної системи Enigma.

 


Для перегляду, натисніть перейти на сайт у верхній частині під фото або внизу під формою реєстрації.Можливо буде цікаво:

 

Інструкция реєстрації та оплата через систему AdvCash із будь-якої країни.

Як поповнити рахунок на сервісі IPTV за 1$.


 


Не забудьте залишити КОМЕНТ натиснув на "Залишити Коментар" нижче та РЕЙТИНГ, натиснув на зірочки біля "Рейтинг" з верху.

А також підпишись на наш Telegram канал, щоби не пропустити новини.


Наш Telegram канал