Zedom

Назва:
Zedom
Рейтинг:
Доданий:
30.07.2023
Категорія:
Переглядів:
168
Переходів:
19
Ціна:
Ціна : 1$
Zedom TV - це сучасний бюджетний платний IPTV провайдер, що надає можливості перегляду улюблених телеканалів у будь-якій точці планети за допомогою технології IPTV.

Всього за 1 долар на місяць Zedom TV пропонує більше 2000 каналів, включаючи канали з роздільною здатністю Full HD та 4K Росії, України, Білорусі, Вірменії та інших країн з архівом телепередач на всі канали за 4 дні та мультирумом на 2 пристрої з однієї зовнішньої IP адреси . Особливість сервісу - можливість вибрати найбільш підходящий для підключення сервер вручну або GeoIP зі списку найближчих локацій серверів.

Після реєстрації на сайті Zedom TV буде доступний повний безкоштовний пакет каналів для тестування та ознайомлення із сервісом, після чого можна продовжити передплату або відмовитися від сервісу. За правилами Zedom TV можна одночасно використовувати підключення з двох пристроїв в рамках однієї зовнішньої IP-адреси, оскільки є мультирум на 2 пристрої.
 

Тарифи та канали


Для отримання доступу до 2000 каналів і архіву телепередач на 4 дні потрібно внести плату всього в 1$ на місяць. Після проходження реєстрації користувачеві доступний повний пакет безкоштовно на один день. Протягом цього часу клієнт може ознайомитися з сервісом та ухвалити рішення, чи продовжувати ним користуватися чи відмовитися від підписки.

За правилами Zedom TV одночасно можна використовувати один плейлист тільки на двох особистих пристроях з однієї зовнішньої IP адреси. Канали розбиті на групи, які можна редагувати. Після збереження груп каналів необхідно оновити плейлист на ТВ-приставці або IPTV-плеєрі.
 

Як підключитися


Процес підключення IPTV не викликає складнощів. Для цього потрібно слідувати покроковій інструкції:
 
 • Перейти до сторінки реєстрації. Пройти стандартну процедуру авторизації – придумати логін та пароль, а також вказати адресу електронної пошти. Ці дані будуть використані для входу до облікового запису.
 • Отримати повідомлення на пошту та підтвердити e-mail. Якщо листа немає, перевірте папку спам (про всяк випадок) і напишіть на підтримку.
 • Увійти до облікового запису та налаштувати телебачення у вкладці «Плейлист».
 • Виберіть CDN-сервер, якщо виникли проблеми з переглядом. Автоматично сервіс самостійно вибирає менш завантажений та близький на відстані CDN. У деяких випадках при зависаннях допомагає вказати конкретний сервер зі списку або перезавантажити плейлист у програмі/пристрої.
 • Відзначити, які канали необхідно додати до плейлиста. Далі його потрібно завантажити у відповідному форматі або скопіювати посилання на плейлист на свій пристрій. Останній варіант дозволяє автоматично отримувати оновлення.
Тепер можна відкрити плейлист на своєму пристрої та подивитися, як він працює. Користувачеві протягом доби доступний безкоштовний перегляд для ознайомлення з можливостями сервісу Zedom TV.

Як поповнити рахунок


Якщо після закінчення безкоштовного періоду користувач вирішив, що сервіс підходить, можна зробити оплату послуг. Для цього на офіційному сайті потрібно перейти до розділу “Кабінет”, вибрати пункт “Фінанси” та натиснути “Поповнити”. Далі будь-яким зручним способом оплатити послуги.
 

Як дивитися канали

 
 • Сервіс Zedom TV підтримує такі плеєри та пристрої для перегляду каналів:
 • На будь-якому телевізорі з функцією Smart TV. Вам потрібно лише встановити IPTV додаток для Smart TV та завантажити в нього плейлист із особистого кабінету.
 • Будь-яка ТВ-приставка з функцією IPTV, наприклад DUNE, MAG250 або Android.
 • Супутникові ресивери, наприклад Openbox, Skyway або GI, які підтримують IPTV (більшість сучасних супутникових ресиверов).
 • Мобільні пристрої на базі IOS або Android та програма для перегляду IPTV
 • Будь-який комп'ютер та програма з функцією перегляду потокового відео: найкращі IPTV плеєри для Windows
 

Що таке пряме посилання IPTV плейлиста


Є два способи перенесення плейлиста на пристрій. Це скачування та використання прямого посилання. При застосуванні прямого посилання створений плейлист зберігатиметься на сервері. Користувач може в будь-який момент внести правки, які будуть автоматично збережені та перенесені на пристрій для перегляду телебачення.

У засланні зашифровано персональний ключ доступу, який не можна нікому надавати. У разі потрапляння його до третіх осіб, клієнт може перегенерувати посилання в особистому кабінеті. Після цього посилання потрібно буде оновити на всіх пристроях, де воно було вказано.

Який формат плейлиста вибрати


Клієнт повинен вибрати, у якому форматі переглядатиме плейлист.
В автоматичному режимі є три формати:
 • m3u8/m3u Playlist. Це найпопулярніший формат, що підтримується усіма сучасними плеєрами.
 • Samsung TV. Застосовується на пристроях Samsung Smart TV.
 • Enigma Playlist. Підходить для операційної системи Enigma.
 
 

Відгуки на форумах


Зараз представлено багато популярних сервісів для перегляду IPTV про свої плюси та мінуси. Користувачі переважно позитивно відгукуються про Zedom TV.

До важливих переваг в першу чергу відносять вартість послуг - всього за 1 $ на місяць відкривається доступ до великої кількості каналів різних країн. Є пробний період протягом доби, коли можна подивитися, як працює Zedom TV, і чи зручно його використовувати на конкретному пристрої.

Наголошують і на можливості роботи з архівом. Сервіс Zedom TV дозволяє протягом 4 днів подивитися у записі прямий ефір будь-якої передачі.

Переваги, які також виділили користувачі:

Можливість перемотування ефіру.
Просте та зрозуміле налаштування.
Доступно кілька сервісів, за допомогою яких можна переглядати передачі.
Хороша якість зображення та звуку.
Можна самостійно вибрати відповідний сервер GeoIP.
Великий вибір додаткових послуг, пов'язаних із використанням контенту (VoD, EPG, Time Shifted TV, NV-on-D).
Періодично додаються нові канали.

Усі складнощі в роботі оперативно усуваються шляхом звернення до служби підтримки через чат в особистому кабінеті.

Можливо буде цікаво:

 

Інструкция реєстрації та оплата через систему AdvCash із будь-якої країни.

Як поповнити рахунок на сервісі IPTV за 1$.

 


Не забудьте залишити КОМЕНТ натиснув на "Залишити Коментар" нижче та РЕЙТИНГ, натиснув на зірочки біля "Рейтинг" з верху.

А також підпишись на наш Telegram канал, щоби не пропустити новини.


Наш Telegram канал