IseeTV

Назва:
IseeTV
Рейтинг:
Доданий:
04.12.2022
Категорія:
Переглядів:
554
Переходів:
132
Ціна:
Ціна : 1$

IseeTV - IPTV ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ ВСІХ


IseeTV - це сучасне рішення з перегляду улюблених телеканалів у будь-якій точці планети за допомогою технологій IPTV (ОТТ). Це не перший проект Едем TV. IPTV сервер IseeTV є за своєю суттю ребрендингом вже відомого IPTV сервера Едем.

 

Всього за $1 на місяць, ви отримуєте понад 2000 каналів + архів телепередач на всі канали за 4 дні. А також можливість вибрати найбільш підходящий GeoIP сервер.

 

Після реєстрації на сайті IseeTV, на 1 день Вам буде доступний безкоштовно повний пакет каналів для тестування та ознайомлення з сервісом. Після чого Ви зможете продовжити підписку або відмовитися відмовитися. За правилами IseeTV одночасно, Ви можете використовувати 1 плейлист тільки на 2х особистих пристроях з 1 ip адреси.

 

Для перегляду IPTV каналів не потрібно супутникової тарілки, ні звичайної антени. Мінімальні вимоги – це комп'ютер/смартфон/планшет та інтернет зі швидкістю не менше 5mb/s.

 

На чому можна дивитися:

  • 1. На будь-якому телевізорі з функція Smart TV. Вам потрібно лише скачати плейлист з нашого сайту та завантажити його у телевізор.
  • 2. Будь-яка телевізійна приставка з функцією IPTV, наприклад DUNE, MAG250 або Android.
  • 3. Супутникові ресивери, наприклад Openbox, Skyway або GI, які підтримують IPTV (більшість сучасних супутникових ресиверов).
  • 4. Мобільні пристрої на базі IOS або Android та програма для перегляду IPTV, наприклад OTTPlayer-es
  • 5. Будь-який комп'ютер та програма з функцією перегляду потокового відео. Наприклад, безкоштовні VLC і Windows Media Player.

Для просмотра, жмите перейти на сайт в верху под фото или внизу под формой регистрации.Можливо буде цікаво:

 

Інструкция реєстрації та оплата через систему AdvCash із будь-якої країни.

Як поповнити рахунок на сервісі IPTV за 1$.


 


Не забудьте залишити КОМЕНТ натиснув на "Залишити Коментар" нижче та РЕЙТИНГ, натиснув на зірочки біля "Рейтинг" з верху.

А також підпишись на наш Telegram канал, щоби не пропустити новини.


Наш Telegram канал