IseeTV

Назва:
IseeTV
Рейтинг:
Доданий:
04.12.2022
Категорія:
Переглядів:
91
Переходів:
30
Ціна:
Ціна : 1$

IseeTV - IPTV ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ ВСІХ


IseeTV - це сучасне рішення з перегляду улюблених телеканалів у будь-якій точці планети за допомогою технологій IPTV (ОТТ). Це не перший проект Едем TV. IPTV сервер IseeTV є за своєю суттю ребрендингом вже відомого IPTV сервера Едем.

 

Всього за $1 на місяць, ви отримуєте понад 2000 каналів + архів телепередач на всі канали за 4 дні. А також можливість вибрати найбільш підходящий GeoIP сервер.

 

Після реєстрації на сайті IseeTV, на 1 день Вам буде доступний безкоштовно повний пакет каналів для тестування та ознайомлення з сервісом. Після чого Ви зможете продовжити підписку або відмовитися відмовитися. За правилами IseeTV одночасно, Ви можете використовувати 1 плейлист тільки на 2х особистих пристроях з 1 ip адреси.

 

Для перегляду IPTV каналів не потрібно супутникової тарілки, ні звичайної антени. Мінімальні вимоги – це комп'ютер/смартфон/планшет та інтернет зі швидкістю не менше 5mb/s.

 

На чому можна дивитися:

  • 1. На будь-якому телевізорі з функція Smart TV. Вам потрібно лише скачати плейлист з нашого сайту та завантажити його у телевізор.
  • 2. Будь-яка телевізійна приставка з функцією IPTV, наприклад DUNE, MAG250 або Android.
  • 3. Супутникові ресивери, наприклад Openbox, Skyway або GI, які підтримують IPTV (більшість сучасних супутникових ресиверов).
  • 4. Мобільні пристрої на базі IOS або Android та програма для перегляду IPTV, наприклад OTTPlayer-es
  • 5. Будь-який комп'ютер та програма з функцією перегляду потокового відео. Наприклад, безкоштовні VLC і Windows Media Player.

Для просмотра, жмите перейти на сайт в верху под фото или внизу под формой регистрации.


Реєстрація нових користувачів дозволена.Якщо Вам не вдається зареєструватися або Ви хочете зареєструватись на сервері, який припинив реєстрацію нових користувачів, напишіть нам нижче та ми зареєструємо Вас. Всі дані для входу будуть надіслані на Ваш e-mail.

Ваш обліковий запис буде з активованим тестом на 1 добу безкоштовного перегляду!
Протягом цього часу можете безкоштовно оцінити якість і стабільність сервісу.
Ви зможете сплатити рахунок після закінчення тестового пакета.


Після чого для зміни пароля зайдіть в 'КАБІНЕТ' - 'РЕЄСТРАЦІЙНІ ДАНІ' і натисніть біля пароля 'ЗМІНИТИ', в полі 'Поточний пароль' введіть надісланий вам пароль, а в 'Новий пароль' введіть свій пароль і натисніть 'ВІДПРАВИТИ'.


Можливо буде цікаво:

 

Як отримати 'ТЕСТ' або зареєструватися на серверах IPTV за 1$, не використовуючи свій Email.

Як поповнити рахунок на сервісі IPTV за 1$.


 


Не забудьте залишити КОМЕНТ та РЕЙТИНГ.

А також підпишись на наш Telegram канал, щоби не пропустити новини.


Наш Telegram канал