Dropbox

Завантаження доступне лише користувачам.
Назва:
Dropbox
Рейтинг:
Доданий:
29.09.2023
Розмір:
немає даних
Переглядів:
65
Завантажень:
1
Пряме посилання:
Доступна лише користувачам.
   Dropbox – це один із найвідоміших хмарних сервісів для зберігання даних. Його основні функції – це синхронізація та обмін інформацією, зберігання у хмарі та спільна робота з файлами, документами, фотографіями, презентаціями або будь-якими іншими проектами і навіть створення простих сайтів.
   Хмарне сховище є сервером, або кілька серверів з жорсткими дисками великого об'єму. Сервера можуть бути як поруч, так і на будь-якій відстані один від одного. Під час реєстрації клієнта на сервері виділяється певний обсяг пам'яті цього клієнта. У разі Дропбоксу клієнту при реєстрації безкоштовно надається 2 Гб дискового простору. За додаткову плату, згідно з тарифами, можна отримати від 1 терабайта до необмеженого місця на сервері.
   Після розміщення даних у хмару можна отримати доступ з великої кількості пристроїв та операційних систем: це і Windows, Mac OS, Linux, смартфони Android, iPhone, BlackBerry, планшети iPad і Kindle Fire, а також з недавнього часу з'явилася підтримка телефонів і планшетів Windows. 
   Робота з програмою дуже проста: після встановлення вам буде запропоновано створити папку, вміст якої копіюватиметься в хмарне сховище та синхронізуватиметься між усіма пристроями, на яких встановлений клієнт Дропбокса. Якщо ваш пристрій не підтримується, можна отримати доступ до хмари через веб-інтерфейс. Файли можна розшарувати, тобто відкривати спільний доступ. Програма створює посилання на вибрані документи, яке можна надіслати будь-кому. У разі видалення або завантаження неправильної версії можна легко відновити інформацію. Протягом 30 днів Dropbox зберігає історію зміни кожного файлу у сховищі.

Сайт Dropbox
Завантажте програму Dropbox для комп'ютера

    Завантаження доступне лише користувачам.


Не забудьте залишити КОМЕНТ натиснув на "Залишити Коментар" нижче та РЕЙТИНГ, натиснув на зірочки біля "Рейтинг" з верху.

А також підпишись на наш Telegram канал, щоби не пропустити новини.


Наш Telegram канал