ILookTV

Назва:
ILookTV
Рейтинг:
Доданий:
04.12.2022
Категорія:
Переглядів:
122
Переходів:
39
Ціна:
Ціна : 1$

ILOOK TV - IPTV ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ ВСІХ


Сучасне телебачення вже дуже стало відрізнятися від того, що було десять років тому. Наші телевізори стали розумними і кількість каналів збільшилася в рази. На арені телевізійних технологій з'явився новий гравець - це IPTV телебачення. IPTV – це перегляд відео за допомогою інтернету без використання антени. Технологія просто використовує протокол IP для доставки IPTV відео контенту кінцевому споживачеві. Для перегляду IPTV каналів ILook TV, потрібен будь-який пристрій - комп'ютер/смартфон/планшет, телевізор із функцією Smart TV, андроїд TV-приставка. Для стабільного перегляду IPTV каналів інтернет зі швидкістю не менше 5 Mb/s.


ILook TV працює на IPTV приставках та супутникових тюнерах

IPTV приставка – це чудовий варіант для перегляду цифрового телебачення без обмежень. IPTV приставка є пристроєм, що перетворює Ваш телевізор на Smart TV і це все через використання в якості операційної системи Android, функціонал якої практично необмежений. Наш IPTV плейлист працює на приставках: X96, H96, Zidoo, Minix, Ugoos, Mecool або будь-якому Android TV Box, Apple TV або супутникових ресиверах Openbox, Skyway або GI на Enigma2, які підтримують IPTV.


Дивіться на комп'ютері чи ноутбуці.

Якщо у вас є комп'ютер зі швидкісним інтернетом від 10 Mb/s, то кабельне ТБ вам більше не потрібне. Для перегляду підійде будь-який комп'ютер (iOS, Windows, Linux) та програма з функцією перегляду потокового відео, наприклад безкоштовні VLC та Windows Media Player.
Дивіться без антени, приставки та іншого обладнання

На телевізорі із Smart TV. Без додаткового встаткування. На будь-якому телевізорі з функція Smart TV (Samsung, LG, Sony та ін.). Вам потрібно лише скачати плейлист з нашого сайту та завантажити його у телевізор.

 


Для перегляду, натисніть перейти на сайт у верхній частині під фото або внизу під формою реєстрації.


Реєстрація нових користувачів припинена.

Якщо Ви бажаєте зареєструватися на сервері, напишіть нам нижче та ми зареєструємо Вас. Всі дані для входу будуть надіслані на Ваш e-mail

Після чого для зміни пароля зайдіть в 'КАБІНЕТ' - 'РЕЄСТРАЦІЙНІ ДАНІ' і натисніть біля пароля 'ЗМІНИТИ', в полі 'Поточний пароль' введіть надісланий вам пароль, а в 'Новий пароль' введіть свій пароль і натисніть 'ВІДПРАВИТИ'.

ТЕСТУ в цьому обліковому записі немає.

Важливо! Після того як ми Вас зареєструемо на сервері, поповнення рахунку у сервісі можливо лише з нашого рахунку. Ціна становить 1,5$

Всі питання щодо поповнення рахунку на сервері ставте через сторінку ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ.

 


Можливо буде цікаво:

 

Як отримати 'ТЕСТ' або зареєструватися на серверах IPTV за 1$, не використовуючи свій Email.

Як поповнити рахунок на сервісі IPTV за 1$.


 


Не забудьте залишити КОМЕНТ та РЕЙТИНГ.

А також підпишись на наш Telegram канал, щоби не пропустити новини.


Наш Telegram канал