ILookTV

Назва:
ILookTV
Рейтинг:
Доданий:
04.12.2022
Категорія:
Переглядів:
680
Переходів:
150
Ціна:
Ціна : 1$

ILOOK TV - IPTV ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ ВСІХ


Сучасне телебачення вже дуже стало відрізнятися від того, що було десять років тому. Наші телевізори стали розумними і кількість каналів збільшилася в рази. На арені телевізійних технологій з'явився новий гравець - це IPTV телебачення. IPTV – це перегляд відео за допомогою інтернету без використання антени. Технологія просто використовує протокол IP для доставки IPTV відео контенту кінцевому споживачеві. Для перегляду IPTV каналів ILook TV, потрібен будь-який пристрій - комп'ютер/смартфон/планшет, телевізор із функцією Smart TV, андроїд TV-приставка. Для стабільного перегляду IPTV каналів інтернет зі швидкістю не менше 5 Mb/s.


ILook TV працює на IPTV приставках та супутникових тюнерах

IPTV приставка – це чудовий варіант для перегляду цифрового телебачення без обмежень. IPTV приставка є пристроєм, що перетворює Ваш телевізор на Smart TV і це все через використання в якості операційної системи Android, функціонал якої практично необмежений. Наш IPTV плейлист працює на приставках: X96, H96, Zidoo, Minix, Ugoos, Mecool або будь-якому Android TV Box, Apple TV або супутникових ресиверах Openbox, Skyway або GI на Enigma2, які підтримують IPTV.


Дивіться на комп'ютері чи ноутбуці.

Якщо у вас є комп'ютер зі швидкісним інтернетом від 10 Mb/s, то кабельне ТБ вам більше не потрібне. Для перегляду підійде будь-який комп'ютер (iOS, Windows, Linux) та програма з функцією перегляду потокового відео, наприклад безкоштовні VLC та Windows Media Player.
Дивіться без антени, приставки та іншого обладнання

На телевізорі із Smart TV. Без додаткового встаткування. На будь-якому телевізорі з функція Smart TV (Samsung, LG, Sony та ін.). Вам потрібно лише скачати плейлист з нашого сайту та завантажити його у телевізор.

 


Для перегляду, натисніть перейти на сайт у верхній частині під фото або внизу


Реєстрація нових користувачів на ILookTV припинена.


Можливо буде цікаво:

 

Інструкция реєстрації та оплата через систему AdvCash із будь-якої країни.

Як поповнити рахунок на сервісі IPTV за 1$.

 


Не забудьте залишити КОМЕНТ натиснув на "Залишити Коментар" нижче та РЕЙТИНГ, натиснув на зірочки біля "Рейтинг" з верху.

А також підпишись на наш Telegram канал, щоби не пропустити новини.


Наш Telegram канал