Ace Stream

Завантаження доступне лише користувачам.
Назва:
Ace Stream
Рейтинг:
Доданий:
04.03.2021
Розмір:
немає даних
Переглядів:
602
Завантажень:
9
Пряме посилання:
Доступна лише користувачам.

Ace Stream - це інноваційна мультимедійна платформа нового покоління, яка включає різноманітні продукти і рішення, як для звичайних користувачів Інтернет, так і для професійних учасників мультимедійного ринку.

Примітка: Ace Stream використовує в основі технологію P2P (peer-to-peer), розроблену на базі протоколу BitTorrent, який визнаний найефективнішим протоколом передачі/доставки «важкого контенту».

Ace Stream – це набагато більше, ніж просто BitTorrent-клієнт для обміну файлами через P2P-мережі!

Основні напрямки спеціалізації платформи: AVoD (Аудіо та Відео на Запит), Live Stream («живе»/потокове мовлення), Локалізація закордонного BitTorrent-трафіку, Децентралізовані соціальні мережі, IOTT (Interactive-Over-The-Top) - Інтерактивні сервіси поверх трансляцій .

Платформа Ace Stream забезпечує неперевершену аудіовізуальну якість онлайн трансляцій/показів в мережі Інтернет та найефективнішу систему зберігання та доставки відео та аудіо контенту.

Примітка: Користувачі Ace Stream дивляться в онлайн відео з аудіовізуальним рівнем якості, яке більш ніж в 10 разів перевищує рівень якості роликів на YouTube (представлених у форматі 1080p) і в багато разів перевершує покази/трансляції всіх інших сервісів VoD і Live Stream, що здійснюються операторами послуг OTT (Over The Top), які не використовують ефективну P2P технологію.

Крім цього, жоден із стандартних сервісів Live Stream та жоден із існуючих операторів CDN, які використовують unicast, не може здійснити/забезпечити пряму трансляцію з таким високим рівнем якості і на таку кількість глядачів, на яку може вести мову звичайний користувач Ace Stream, зі свого звичайного персонального комп'ютера при використанні звичайного домашнього інтернет-каналу!


    Завантаження доступне лише користувачам.


Не забудьте залишити КОМЕНТ та РЕЙТИНГ до файлу.

А також підпишись на наш Telegram канал, щоби не пропустити новини.


Наш Telegram канал