Плейлист G.NET

Плейлист G.NET
 
Завантаження доступне лише користувачам.
Назва:
G.NET
Пряме посилання
Доступно лише користувачам.
Оновлено:
1.4.2023
Інформація:
Тестовий плейлист активований частично.
Тестовий плейлист має обмеження по числу активних користувачів та активних каналів.
Плейлист призначений для ознайомлення та перевірки на працездатність у вашій місцевості. При замовлені плейлиста G.NET активних каналів буде більше 3000 на різні тематикі.
Ви можете замовити особистий плейлист G.NET. Оплатити підписку в розмірі 1,50$ на місяць та переглядати більше 3000 каналів на ваших пристроях.
Вартість:

При замовленні та оплаті підписки, ви отримаєте на ваш Email:
  • особисте посилання на плейлист G.NET в форматі .m3u8,
  • плейлист в форматі .m3u та .m3u8

Також отримаєте дані на:
  • медіотеку,
  • Stalker Portal,
  • VPortal (посилання на плейлист з фільмами та серіалами для перегляду в OttPlayer).

Інструкції по налаштуванню  перегляду каналів та фільмів.Дозволено одночасне використання основного продукту на не більше ніж 2-х пристроях.
Ви можете дивитися наш сервіс з 2-х пристроїв через стандартний плейлист і так само 2 пристрої можуть бути підключені по одному логіну для перегляду через плеєр Ministra або Stalker Portal. Усього 4 пристрій одночасно за 1.50$ на місяць!
Звертаємо Вашу увагу на те, що ці умови поширюються на особисте використання продукту. Максимально допустима кількість пристроїв на одному ключі доступу може бути лише індивідуально. Передача даних індивідуального ключа 3м особам заборонено. При виявленні підозрілих дій адміністрація має право вжити обмежувальних заходів на власний розсуд.    Для перегляду особистого плейлиста G.NET в Ottplayer використовуйте пряме посилання на плейлист або плейлист в форматі .m3u8!
    Завантаження доступне лише користувачам.